Glow Air Hockey

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 45.1 MB
  • Version 1.0.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Play365
Glow Air Hockey mobil oyunu platform üzerinde ki diskleri karşı takımın kalesine atmak için harika bir çaba göstereceksiniz.

Basit bir oynayış tarzına sahip olan fakat seviyeler ilerledikçe zorlaşan ve heyecanı da git gide artan Glow Air Hockey mobil oyunu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Oyunumuz masa hokeyi oynayabileceğiniz mobil oyundur. Glow Air Hockey inanılmaz gerçekçi fizik ile klasik bir hava hokeyi oyununa sizde sahip olun ve keyifle bir oyun oynamanın tadını çıkartın. Glow Air Hockey oyununun grafik tarzı diğer mobil oyunlara göre çok daha farklı olup, eğlence düzeyi de oldukça farklıdır. 

Burada başarınız konuşacak, burada oyun sizi değil siz oyunu yönlendireceksiniz. Bu oyun sizin ellerinizde şekillenecek harika bir mobil oyundur. Glow Air Hockey mobil oyununa ister tek başınıza dahil olun isterseniz de arkadaşlarınızı oyuna dahil edin ve birlikte kıyasıya bir yarışın içerisine girin. Bu yarın sonucunu siz belirleyeceksiniz. Muhteşem müzikler eşliğinde muhteşem bir platform içerisinde Glow Air Hockey oyunu oynayarak eğlenceli bir zaman geçirin. Mobil cihazınız sizlere bu harika deneyimi yaşatmak için Glow Air Hockey oyununu sizlere getiriyor. Sizde diskleri isabet ettirerek karşı takımın kalesine atın ve oyun da puan kazanın. 

Glow Air Hockey indir
DİĞER SÜRÜMLER